Šípka – 100% šťava

9.98

Obsah : 500 ml

100% prírodná šťava zo šípok s vysokým obsahom vitamínu C a antioxidantov

Kategórie: Značka:

Popis

Šípky sú vďaka obsahu vitamínu C vynikajúcim antioxidantom, teda nás chránia pred voľnými radikálmi a spomaľujú starnutie, chránia aj pred nachladnutím a teda podporujú celý imunitný systém, tiež trávenie, prečisťujú pečeň i obličky, odbúravajú stres, urýchľujú hojenie rán i zlomenín, skracujú dobu rekonvalescencie, majú antibakteriálne účinky, regenerujú celý organizmus, zmierňujú únavu. Pôsobia antibakteriálne, protizápalovo,  prečisťujúco a antidepresívne. Plody ruže majú veľmi rôznorodé účinky a cenia sa ako dôležitý zdroj vitamínu C. Vitamín C popri iných pozitívnych účinkoch na ľudský organizmus znižuje lámavosť kapilár, vitamín K má vplyv na normálnu zrážanlivosť krvi. Šípky majú aj močopudný a sťahujúci účinok. Plody šípovej ruže znižujú hladinu cholesterolu v krvi. Šípky môžeme používať ako účinný povzbudzujúci prostriedok pri rekonvalescencii. Ruža šípová zvyšuje odolnosť organizmu voči infekciám, odporúčajú ju pri zle hojacich sa ranách, napomáha normálnemu zrastaniu kostí pri zlomeninách. Zlepšuje funkciu malého mozgu a látkovú výmenu v organizme.

Pôsobí antidepresívne
-Pôsobí antibakteriálne
-Má protizápalové účinky
-Prečisťujúce celý organizmus

Zloženie : 

100% šťava z plodov ruže šípovej, kyselina askorbová (vitamín C), pasterizované, bez pridaného cukru a bez konzervantov

Doporučené dávkovanie : 

2pl ( 25ml ) denne, zapiť väčším množstvom vody, maximálna denná dávka 50 ml. Nevhodné pre deti do 3 rokov, Tehotné a dojčiace ženy by sa mali pred použitím poradiť so svojim lekárom.

Upozornenie :

Pred užitím riadne pretrepať. Usadenina je prirodzeným javom. Farba, vôňa a chuť sa môžu mierne odlišovať v závislosti od výrobnej šarže. Po otvorení spotrebujte do 21 dní, skladujte v chladničke. Uchovávajte mimo dosah malých detí.

Obsah : 500 ml