Meditácia pod pyramídou priamo u nás v Jasmínke

 

v relaxačnom kútiku nám tento týždeň pribudla zaujímavá novinka – pyramída…..

harmonizačné a liečivé účinky pyramíd  poznali už starí Toltékovia a Inkovia a či to tak skutočne

funguje,si môže vyskúšať každý, kto zavíta do našej čajovne…… 🙂

najlepšia pyramída je z dreva. Aby však pyramidálna energia fungovala, stavba musí byť dokonalou zmenšeninou Cheopsovej pyramídy a presne takú

u nás nájdete…… 🙂

VYUŽITIE PYRAMIDÁLNEJ ENERGIE PRE UDRŽANIE ZDRAVIA

Aj keď má pyramidálna energia mnohoraké využitie, napríklad na konzervovanie potravín, sušenie ovocia, byliniek, regeneráciu rastlín atď., najdôležitejšie pre nás je, ako si môžeme pomocou pyramíd zregenerovať organizmus a prinavrátiť zdravie. Pyramidálna energia totiž lieči, regeneruje a reguluje samouzdravovacie procesy. Stovky pokusov potvrdili, že pravidelné používanie pyramíd k liečbe spôsobuje celkové ustúpenie aj závažnejších chorôb, nielen ich príznakov. Osobám so zvýšeným krvným tlakom tlak znižuje, veľmi nízky zasa upravuje do normálu. Obéznym ľuďom pomáha pri odtučňovaní a navyše:

  • Prečisťuje myslenie, zvyšuje koncentráciu, inšpiráciu, pomáha pri hľadaní riešenia problémov, má protistresové účinky
  • Harmonizuje krvný tlak, srdcovo-cievny i hormonálny systém
  • Podporuje metabolické procesy, pomáha pri odtučňovaní
  • Ničí baktérie, zvyšuje obranyschopnosť organizmu
  • Zlepšuje stav nervového systému, ukľudňuje, uvoľňuje
  • Postupne odstraňuje reumatické i iné bolesti
  • Zlepšuje hojenie rán a zlomenín
  • Už po 45 minútach pod pyramídou človek pociťuje nárast energie, ako po hlbokom niekoľkohodinovom spánku a niekoľko dní je svieži aktívny a v dobrej nálade.

Meditácia s pyramídou

Každá strana pyramídy  reprezentuje jeden z piatich elementov. Severná strana pyramídy sa spája s elementom zeme a týka sa materiálnych ziskov. Účinok zvýši štvorec zlatej farby umiestnený na strane. Východná strana patrí elementu vzduch a pôsobí na ľúbostný život a pokoj mysle. Vynikajúci je modrý krúžok. Južná strana páli ako oheň, podporený najlepšie červeným trojuholníkom. Táto strana slúži na aktívnu ochranu bezpečia vášho života. Posledná, západná strana, sa spája s elementom vody a týka sa zdravotného aspektu života. Posilňuje ju polkruh striebornej farby.

Teraz, keď už viete, ktorá strana čomu prislúcha, urobte si v mysli jasno akým smerom a k akým témam sa bude vaša meditácia uberať.  Pohodlne sa usaďte tak, aby ste sa pozerali na správnu stranu a sústreďte sa na jej prislúchajúci farebný symbol. Asi po 2 min pomaly zatvorte oči a sústreďte svoje myšlienky na daný cieľ. Upokojenie by malo prísť asi po ďalších 2 min. Potom oči pomaly otvorte a 30 minút sa uprene dívajte na farebný symbol. Meditovať môžete aj v pyramíde, ak je samozrejme dosť veľká ….. 🙂

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *