Víta Vás čajovňa Jasmínka

cropped-caj-v-salke-1.jpgSme predovšetkým miestom, kde si môžete dať skvelý čaj, kávu a ochutnať sladké či slané, tradičné i netradičné dobroty. Chceme Vám ponúknuť kvalitné občerstvenie a nápoje za rozumnú cenu v príjemnom prostredí. Stačí si len vybrať, buď na našich webových stránkach, alebo sa u nás rovno zastavte! Náš profesionálny a vždy usmievavý personál sa už na Vás teší.

Vyberte si zo širokej ponuky nápojov a drobných pokrmov. Vždy čerstvé a chutné – to je naše heslo. Príďte ochutnať našu kávu a pochutiny. Zrelaxujte u nás Vaše telo aj dušu v príjemnom a modernom prostredí. Náš ochotný personál je Vám vždy k dispozícii. Príprava na prvý pohľad obyčajnej kávy je dôležitý proces. Náš tím je tu pre Vás a my Vám garantujeme, že od nás budete vždy odchádzať spokojní.

Ak plánujete akúkoľvek akciu neváhajte nás kontaktovať a rezervovať si stôl. Pripravíme pre Vás vhodné občerstvenie a vyberieme pre Vás miesto v našej kaviarni. Príďte si pochutnať na našich vynikajúcich raňajkách, večer osláviť promócie, alebo len tak posedieť s rodinou, či s priateľmi. Garantujeme Vám, že budete Vy i Vaši blízki stopercentne spokojní. Príďte, vskúšajte a veríme, že sa stanete našimi pravidelnými zákazníkmi.